Львівська ДАІ випробовує нові термінали для сплати штрафів

Головні Новини за 14 січняЗореслава Кадикало, 14 січня 2015, 15:01 941 0

Львівським даівцям видали два термінали, тож водій може сплатити штраф відразу інспектору, який зафіксував порушення правил дорожнього руху. Проте таке нововведення не є обов'язковим, керманич авто може обирати, чи сплачувати за звичною схемою впродовж 15-ти днів у банківській установі, чи скористатись новою послугою. Ноу-хау актуальне лише для власників пластикових карток.

"Це звичайний термінал, який ми бачимо в супермаркетах, також на автозаправках. Він є перш за все для зручності водіїв. Для сплати штрафу, коли ми складаємо адміністративний протокол, виносимо постанову по суті скоєння певного правопорушення, людина відразу, якщо має при собі банківську карточку, може розрахуватися", - пояснив старший інспектор ДАІ Андрій Дідух.

Інспектори ж не мають зовсім справ із готівкою, адже термінали розраховані лише на пластикові картки. Львів же ж не перше місто, де даівці проводять такий експеримент.

"Експеримент проводиться на території всієї України. Раніше термінали випробовували на теренах Дніпропетровської області і міста Києва. Потім ми централізовано усі області отримали з департаменту ДАІ ці мобільні термінали", - розповів начальник управління ДАІ Львівщини Олександр Хутняк.

Водії переважно схвально ставляться до введення терміналів, проте не всі бачать в цьому доцільність.

"Однозначно, що зручніше зразу заплатити. Ну, по-перше, я не витрачаю час і не ходжу по різних інстанціях, не заповнюватиму різні бланки і тому подібне. Десь протермінував, то, наскільки я знаю, штрафи подвоюються. Тому це потрібно. Так розрахувався і поїхав", - вважає водій Ігор.

"З огляду на сьогоднішню позицію МВС про те, що потрібно ДАІ оптимізовувати і забирати непотрібні функції, досить дивне нововведення, бо інспекторам ДАІ додають додаткові функції певного банківського касира", - додав водій Сергій.

Постійною нова опція стане лише тоді, коли впевняться, що більшість водіїв її схвалює, кажуть у ДАІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук