Львівська ІТ-компанія впровадила навчальний курс для військових

Головні новини за 25.06Ірина Панчишин, 25 червня 2015, 16:43 3030 1

З березня до червня одинадцять бійців АТО, а також учасники подій на Майдані, пройшли курс ІТ-Академії. За цей час опановували веб-розробку, основи програмування, вчили англійську та працювали з психологом.

Андрій Мальків, активіст Майдану, а тепер волонтер, про ІТ-Академію, створену однією з найбільших львівських ІТ-компаній ELEKS, дізнався від друзів. Вже після п’ятого заняття, написав програмку для дітей. Зараз її тестує молодший син. 

«Це є елементарна табличка множення. Працює вона дуже просто. Запускаємо програму і дитинка фактично сама собі відбирає, що їй треба множити. 9 на 4, значить вона має знати що це таке, скільки це буде і чекає, коли буде спочатку трійка, потім шістка», — пояснює учасник курсу ІТ-академії Андрій Мальків.

Михайло — боєць 51 бригади. На лікарняному ліжку пролежав п’ять місяців. Запрошення на навчання сюди отримав у львівському шпиталі. За більш як три місяці вдосконалив свою англійську. 

«Базу вони мені дали і буду далі вчитися, далі розвиватися, наступний етап Pre-Intermediate», — каже Михайло Гуцаленко.

Окрім основ програмування та вивчення англійської, інтенсивна робота учасників академії була й з психологом. Щоб виховати кваліфікованих спеціалістів — трьох місяців навчання мало, розповів керівник корпоративного університету. Тому готують для чоловіків продовження. 

«Ми вирішили, що ми їм будемо надавати пост-тренінгову підтримку за системою менторства. Наші експерти матимуть завдання для них на літо і у вересні ми плануємо наступну зустріч, щоби подивитися, наскільки хлопці прогресують у тій галузі, сфері, яку вони собі обрали», — розповів керівник корпоративного університету компанії ELEKS Лілія Мудрик.

Сертифікати про навчання отримали одинадцять слухачів цього курсу. Вже з вересня стартує новий набір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук