Львівська міськрада дозволила інспекторам з паркування примусову евакуацію автомобілів

Інспектори з паркування зможуть евакуювати неправильно припарковані автомобілі

У четвер, 11 жовтня, Львівська міськрада затвердила тимчасовий порядок евакуації неправильно припаркованих автомобілів та тарифи на зберігання евакуйованих авто. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 44 депутати.

Зазначимо, що 27 вересня набув чинності закон, який дозволяє муніципальним інспекторам з паркування штрафувати власників неправильно припаркованих автомобілів та визначає підстави для евакуації авто. Водночас, як зазначається в пояснювальній записці до ухвали, порядок евакуації автомобілів інспекторами з паркування уряд досі не затвердив. Тому Львівська міськрада ухвалила тимчасовий порядок, щоб дозволити інспекторам евакуйовувати авто порушників.

Затвердженим документом міськрада визначила перелік випадків, у яких інспектори мають евакуювати авто, ознайомитись з яким можна на порталі депутатів.

Також інспекторам дозволили залучати евакуатори, які приватним компаніям. Після приїзду евакуатора інспектор в присутності двох свідків має скласти акт огляду та тимчасового затримання автомобіля. Після цього евакуатор відвезе автомобіль на штрафмайданчик.

Повернути автомобіль власник зможе після сплати штрафу та вартості евакуації і зберігання авто.

Вартість евакуації автомобілів залежить від ваги:

  • до 2 тонн – 720 грн;
  • від 2 до 3 тонн – 840 грн;
  • понад 3 тонни – 1080 грн.

За зберігання автомобіля на штрафмайданчику протягом перших семи діб власник має заплатити 144 грн, за кожну наступну добу – 24 грн.

Нагадаємо, що у Львові триває набір інспекторів з паркувнаня, які розпочнуть працювати з 1 листопада. ЛКП «Муніципальна варта» придбає в лізинг чотири нові евакуатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук