Львівська міськрада підтримала скорочення кількості депутатів

Головні новини за 31 липняТетяна Слюсарчук, 31 липня 2014, 12:59 555 0
дивіться також

Наступний склад Львівської міської ради буде меншим на третину. 31липня депутати міськради проголосували за зменшення кількості дупататського складу Львівської міської ради, починаючи з наступного скликання. Рішення про скорочення кількості депутатів з 90 до 60 підтримали 58 депутатів чиного складу міськради.

Відповідно до ухвали львівській міській раді рекомендовано прийняти рішення у встановленому законом порядку про визначення загального складу депутатасього корпусу ЛМР до мінімально допустимої норми, тобто до 60.

Нагадаємо, що раніше мер Андрій Садовий заявляв, що для Львова достатньо буде і 20 депутатів, однак для скорочення кількості депутатів понад мінімально допустиму норму потрібне рішення Верховної Ради..

Поза тим, депутати назвали ініціативу апарату міськради популізмом і нагадали, що не отримують заробітної плати на своїх посадах.

Зокрема депутат Любомир Мельничук ВО «Свобода» звернувся до Андрія Садового із пропозицією скоротити кількісний склад серед чиновників, які «обслуговують особисто мера». Він заявив, що скоротивши кількість чиновників та їхньої заробітної плати, можна реально економити бюджетні  кошти.

Наступні вибори депутатів до Львівської міськради мають відбутися восени 2015 року.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук