Львівська міськрада спростила порядок звільнення учасників АТО від квартплати

СуспільствоІрина Знась, 21 листопада 20141940

Виконком Львівської міськради вніс зміни до положення про звільнення учасників АТО від сплати за квартирну плату. Рішення було прийняте під час засідання 21 листопада.

Відповідно до змін тепер заяву про звільнення від квартплати можуть подавати не тільки дружини учасників АТО, а й їхні батьки чи законні представники, адже раніше неодружені учасники АТО не мали можливості подати до відділів соцзахисту заяву про звільнення від сплати квартплати. Також розширено перелік уповноважених органів державної влади, довідки яких заявник долучає до звернення. Пільги надаватимуть тим учасникам АТО, які справді беруть участь в антитерористичній операції, а не забезпечують її проведення, наприклад, заповнюючи повістки у військкоматах.

Як пояснив в. о. начальника управління соцзахисту Львівської міськради Ігор Кобрин, працівники відділів соцзахисту на практиці виявили, що ухвалений раніше документ потребує вдосконалення.

Також у документі зазначено, що заявнику нараховуватимуть пільгу з 1 серпня цього року, незалежно від дня подання заяви.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук