Львівська міськрада створила «Інститут просторового розвитку»

Львівська міськрада створила «Інститут просторового розвитку»
фото ZAXID.NET

Львівська міська рада на базі проектного комунального підприємства створила «Інститут просторового розвитку», який розроблятиме проекти реконструкції та облаштування різноманітних комунальних об'єктів. За відповідне рішення під час засідання сесії 14 липня проголосували 43 депутати.

Згідно з ухвалою, наразі ЛКП «Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі» просто перейменують на ЛКП «Інститут просторового розвитку». Утім, у подальшому підприємство не лише змінить назву, а й значно розширить сферу діяльності.

Інститут займатиметься проектуванням доріг, скверів, громадських просторів та інших об'єктів, які перебувають у комунальній власності. Крім того, фахівці інституту проектуватимуть і житлові та нежитлові приміщення, якщо до них із відповідними замовленнями звернуться приватні підприємства.

За словами начальниці юридичного управління Гелени Пайонкевич, формування інституту триватиме більше, ніж півроку. Протягом цього часу до інституту приєднають низку комунальних підприємств, які займаються проектуванням.

Інститут буде підпорядкований департаменту містобудування Львівської міськради, який і призначить керівника.

Нагадаємо, раніше ініціатор створення інституту і депутат ЛМР Олег Шмід розповів ZAXID.NET, що інститут складатиметься з чотирьох відділів, які займатимуться архітектурно-проектними роботами, проектуванням доріг і вулиць, створенням громадських просторів та оцінкою землі. 

Планується, що інститут об’єднає урбаністів, архітекторів і проектувальників, які зараз працюють у різних структурах. Так, до складу інституту увійдуть нинішні ЛКП «Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі», «Інститут стійких транспортних систем», який наразі є підрозділом «Львівавтодору», управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури ЛМР і ЛКП «Центр земельного кадастру та землеустрою».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук