Львівські хірурги заново сформували дев’ятирічній дитині вухо

Операція тривала майже 5 годин

У середу, 3 липня, в опіковому центрі 8-ї міської клінічної лікарні Львова хірурги провели унікальну операцію - заново сформували вухо 9-річній дівчинці з Львівщини. Дитина, як повідомив ZAXID.NET завідувач центру Василь Савчин, народилася з вродженою вадою, без вушної раковини.

Операція, за словами Василя Савчина, тривала 4,5 години. Вушну раковину дитині сформували з її хряща. Оперували дівчинку Василь Савчин і пластичний хірург Андрій Різник.

«Учора ми провели перший етап операції. Зробили з хряща протез і пришили його. Чекаємо поки заживе. Щоб у дитини повністю заново сформувати вухо, слід провести ще, як мінімум, дві операції», - каже Василь Савчин.

Операції з формування вушної раковини у дітей, в яких вона була відсутня, у Львові робили і раніше. Та після приїзду до Львова пластичних хірургів з Франкфурта-на-Майні Клауса і Б’янки Екснер, які мають великий досвід у проведенні таких операцій, львівські хірурги декілька операцій провели спільно з німецькими колегами. Перейняли їхній досвід, удосконалили свої методики і тепер такі операції проводять самостійно.

Відтоді вони успішно самостійно провели вже три такі операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук