Львівські муніципали у травні залишилися без зарплати

Депутати ЛМР відмовились проголосувати за виділення коштів працівникам «Муніципальної варти»

СуспільствоАліна Бекерук, 7 червня 201910261

Працівники ЛКП «Муніципальна варта» у травні залишились без зарплати через те, що під час сесійного засідання у Львівській міськраді 6 червня депутати не проголосували за відповідний перерозподіл бюджетних коштів, повідомляють 7 червня на сторінці структури у Facebook. Наразі питання відклали до наступного засідання, яке відбудеться за два тижні.

«Я не розумію, чим завинив водій евакуатора і тих дві сотні охоронців, які охороняють 24 об’єкти комунальної власності цілодобово? ЛКП «Муніципальна варта» не вимагає грошей на якісь незрозумілі речі. Ми просимо виплатити нам зарплату. У нас працює 310 працівників», — прокоментував директор ЛКП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук.

«Більшість депутатів до кінця не розуміє чим займається ЛКП «Муніципальна варта», у зв’язку із цим маємо серйозні проблеми із фінансуванням», — додав керівник підприємства.

Інформацію про роботу комунального підприємства Богдан Кухарук мав оприлюднити на сесії міськради на вимогу самих же депутатів. Втім, спершу вони вирішили заслухати її наприкінці засідання. Та коли черга до цього питання врешті дійшла, обранці почали виходити – аж поки у залі їх залишилось занадто мало для голосування.

«У нас на підприємстві працює 30 учасників бойових дій і ще 10 зараз є на службі, частина з них у зоні бойових дій. Роботу здійснюють 9 відділів. Наприклад, один з підрозділів — «Центр безпеки міста» — за день опрацьовує дуже багато інформації. Від початку року підрозділ надав правоохоронцям оперативної інформації щодо ДТП 411 разів. Також завдяки цьому відділу, у Львові евакуювали 400 автомобілів за півроку. А штрафи, сплачені порушниками, поповнили бюджет міста», — додав Богдан Кухарук.

Крім цього, під охороною «Муніципальної варти» у місті перебувають 30 об’єктів. А у відділі охорони працює 120 осіб. За словами директора підприємства, з початку цього року сума отриманих коштів за послуги охорони складає понад 670 тисяч гривень. За словами керівника ЛКП «Муніципальна варта», на зарплати працівникам потрібно приблизно 4 млн грн в місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук