Львівські школярі плетуть для солдатів маскувальні сітки

Головні Новини за 06 жовтняОльга Зеліско, 6 жовтня 2014, 15:52 0

У Львові у школі №93 на уроках трудового навчання учні виготовляють маскувальні сітки. Так, разом з листами від дітей такі сітки вже передали на передову бійцям 24-ї та 80-ї бригад.

Вчитель трудового навчання Галина Гарасимович показує школярам як правильно вплітати стрічки у рибальську сітку. «Ці сітки для нас як обереги, дівчатка переплітають їх, вкладають у них свою душу, своє тепло, молитви за наших захисників. Щоб Бог їх вберіг і вони повернулись цілі та неушкоджені», – розповіла вчителька.

Одні діти нарізають смужки, інші – вплітають кольори осені. «Заняття не з легких, але коли ти думаєш про людей, які зараз на сході, це додає сили плести, і все йде легко», – розказала учениця 8 класу Ярина.

«Я вважаю, що ми тепер вже рахуємось як діти війни і, мабуть, це найменше, що ми можемо зробити для цих людей, які зараз віддають своє життя, аби ми мали якесь майбутнє, могли жити у своїй державі, вільній країні», – пояснила школярка Анастасія.

У класі трудового навчання учні проводять навіть перерви та залишаються після уроків. Діти дуже хочуть бодай в такий спосіб допомогти нашим військовим. Наступну партію камуфляжу передадуть солдатам з 80-ї бригади.

Додамо, що у Львові волонтери плетуть маскування для бійців ще при п’яти церквах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук