Львівським школам подарують факсимільну копію «Букваря» Івана Федоровича

СуспільствоОрися Шиян, 20 вересня 20163280
Львівським школам подарують факсимільну копію «Букваря» Івана Федоровича
Верше факсимільне видання Апостола та Букваря зробили у 2014 році

Усім школам Львова подарують факсимільну копію одного з перших друкованих українських видань ― «Букваря», який надрукував Іван Федорович у 1574 році.

23 вересня о 13:00 спільно з управлінням освіти ЛМР його запрезентують у конференц-залі «Львівський» Premier Hotel Dnister (вул. Матейка, 6) та вручать школам, передає прес-служба ЛМР.

Факсимільне видання створив Благодійний фонд «Відродження історико-культурної спадщини України» ім. Героя України В.Г.Возницького. Це унікальна копія, в якій якнайповніше відтворено збережений примірник Букваря 1574 р. з усіма особливостями та записами, що з'явилися протягом його існування. В книзі є дерев’яна обкладинка, відповідний друк, мануфактурний папір – усе до деталей ідентичне, як у виданні 1574 року.

До кожного «Букваря» також додається «Путівник до Букваря 1574 року», в якому розповідається про цінність першого видання, його унікальність, перші друкарні у Львові та цінність книг загалом.

Premier Hotel Dnister підтримав цей проект і подарував таке видання кожній школі Львова.

Нагадаємо, вперше факсимільне видання «Апостола» і «Букваря» українського першодрукаря Івана Федоровича надрукували у 2014 році. Тоді примірники передали у бібліотеки та музеї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук