Львівський безпековий форум 2018 відкриє британський аналітик та публіцист Едвард Лукас

Провідні експерти в галузі безпеки та оборони обговорять у Львові зв’язки між економікою і війною

Львівський безпековий форум 2018 відкриє британський аналітик та публіцист Едвард Лукас
фото delfi.lt
Едвард Лукас - один з провідних експертів у питаннях протистояння між Росією, Європою і США

Від 24 до 26 жовтня у Львові відбуватиметься другий міжнародний форум з питань безпеки. Спікерами Львівського безпекового форуму 2018 стануть провідні експерти у сфері безпеки та оборони зі США, Канади, Німеччини, Польщі, Грузії, Естонії, Молдови, України та інших країн.

За повідомленням прес-служби ЛМР, провідною темою цьогорічного Львівського безпекового форуму стане «Економіка війни чи війна економік». Учасники заходу обговорять актуальні загрози європейській та світовій безпеці, стратегічні підходи в політиці щодо окупованих територій, побудову ефективної сучасної армії тощо.

На відкритті форуму виступить впливовий англійський публіцист, а зараз науковий співробітник центру аналізу європейської політики СЕРА Едвард Лукас. Відомий аналітик з 1986 року працював кореспондентом журналу The Economist у країнах Східної Європи, а у 1998-2002 рр. очолював московське бюро цього видання. Також Едвард Лукас є автором кількох книг про сучасне протистояння Росії та Заходу.

Серед інших топ-спікерів Львівського безпекового форуму: віце-президентка CEPA Река Шемеркені, голова відділу зовнішньої політики ЄС Стівен Блокманс, генерал-лейтенант армії США у відставці та екс-командувач Сухопутних військ НАТО в Європі Бен Ходжес.

Безпековий форум відбудеться у Львові вже вдруге. Як і минулого року, місцем проведення заходу стане Центр Шептицького. Серед організаторів форуму ГО «Інститут Просвіти», Український Католицький Університет, «Інститут міста» та ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук