Уролога львівської лікарні звинуватили у вимаганні грошей з пацієнта

Пацієнт звернувся до правоохоронців, лікар усі звинувачення відкидає

Пацієнт 5-ї лікарні звинуватив лікаря-уролога у вимаганні грошей

Пацієнт 5-ї лікарні відмовився оплатити рахунок, який, за його словами, надав лікар-уролог. Микола Лебедєв звернувся із заявою до правоохоронців. Як зазначено у сюжеті ТСН, пацієнт, якому виписали рахунок за операцію, пішов із ним не в банк, а до правоохоронців. Чоловік повідомив, що у нього не було грошей, аби заплатити 10 тис. грн. Окрім цього, оскільки рахунок був виписаний на приватну особу, то злякався, що це просто хабар.

Операцію чоловікові робили у 5-й лікарні. До медичного закладу Микола Лебедєв звернувся з різким болем у нирці. Після обстеження йому повідомили, що потрібна операція. Про те, що хірургічне втручання обійдеться пацієнтові в 10 тис. грн, за словами чоловіка, лікар-уролог попередив одразу.

«Мені було пояснено, що лазер для лікарні було взято у лізинг і лікарня не має змоги відразу сплатити 120 тис. євро. Лазер є чіпований і кожне включення відображається у людей, в яких його купили. Лікар від руки написав рахунок, куди після операції треба сплатити гроші. Ось сума, яка була озвучена, і номер рахунку. Я спитав, що це за рахунок? Мені сказали, що треба просто сплатити», – розповів пацієнт Микола Лебедєв і надав запис розмови з лікарем.

Лікар-уролог 5-ї міської лікарні Олександр Кузьменко заперечив, що давав пацієнтові номер рахунку, на який треба було сплатити гроші.

Заступник головного лікаря 5-ї міської лікарні Кіндрат Баса зазначив, що лікарня не має стосунку до цієї ситуації.

Пацієнт написав скаргу на лікаря, а у закладі пообіцяли провести службове розслідування.

У міському департаменті охорони здоров’я кажуть, що не знають про закупівлю лазера та будь-які рахунки на оплату послуг за його використання.

«Якщо це писав лікар, то це не за формою, у нього немає таких повноважень виставляти рахунки. Якщо хтось виставляє рахунки, то це може бути за підписом головного лікаря», – пояснив керівник департаменту охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Пацієнт написав ще одну заяву до поліції в управління захисту економіки. Тут кажуть: таких звернень небагато, зазвичай пацієнти платять за незаконними рахунками. За зверненням Миколи Лебедєва буде проведено перевірку.

Проте, навіть якщо вину лікаря й доведуть, йому загрожує лише штраф, тому що лікар не є посадовою особою і не керує лікарнею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук