«Львівтеплоенерго» відновлює опалення ОСББ-боржникам

СуспільствоСофія Трощук, 14 листопада 2018, 18:13 484 0

У Львові є 5 ОСББ, які досі не отримують тепла. Теплоенерго обіцяє відновити їм подачу тепла, а заборговані кошти власники сплатять частинами.

У будинку на Лінкольна, 23а тиждень тому вимкнули теплопостачання за борги перед теплоенерго. Тож мешканці рятуються як можуть.

«Під двома ковдрами сьогодні спала. Піжама, футболка, безрукавка, ще піжама зверху, шкарпетки і дві ковдри. Такий холод ‒ страшний. Ледь вода не замерзає», ‒ каже місцева мешканка пані Анна.

На 70-квартирний будинок ‒ майже 300 тисяч гривень боргу. Частину місцеве ОСББ сплатило, ще частину вважають несправедливо нарахованою.

«Заборгованість складала 292 тисячі гривень, з них 231 тисяча перебуває в судовій площині. Ми ще той спір з «Теплоенерго» у суді не закінчили», ‒ розповідає домоуправитель Юрій Мураль.

Інший будинок ‒ на Панча, 18б. Тут тепла теж не було через заборгованість кількох мешканців. Втім, сьогодні опалення вже запустили.

«Є квартири, які всередині, і їм тепло. А є квартири, які кутові...», ‒ розповідає працівниця ОСББ на Панча, 18б пані Мирослава.

Борг залишився, його мешканці будинку мають оплатити.

«Я думаю, що ми за тиждень часу «підтягнемо» тих боржників, вони так само розуміють. Закрити заборгованість «Теплоенерго» і вивести його під нуль ‒ це дуже складно для ОСББ», ‒ додає домоуправитель Юрій Мураль.

Але в теплоенерго кажуть: незважаючи на заборгованість, тепло в будинках-боржниках з'явиться до вечора середи.

За умовами реструктуризації, яку пропонує «Львівтеплоенерго», решту боргу за теплопостачання можна оплачувати частинами. Зазвичай це займає від 8 до 12 місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук