Майже 60% українців не підтримують блокування російських соцмереж

СуспільствоНазарій Тузяк, 26 червня 20174111

Майже 60% українців не підтримують заборону російських сайтів. Найменше блокування «Вконтакте», «Однокласників» та інших російських сервісів підтримують на Сході та Півдні України. Про це свідчать результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», проведеного на замовлення журналу «Фокус».

Так, на Заході блокування російських сервісів підтримують 45% опитаних, у Центрі країни – 24%, на Сході – 11%. Найбільше заборону підтримують прихильники «Свободи», «Блоку Петра Порошенка» та «Громадянської позиції», найменше – симпатики партії Вадима Рабіновича «За життя», «Опозиційного блоку» та Радикальної партії.

Згідно результатів цього ж опитування, Facebook користується 48% українців, «Вконтакті» – 44%, «Однокласниками» – 43%, Іnstagram – 12%, Twіtter – 8%.

Інфографіка: соціологічна група «Рейтинг»

Водночас 57% респондентів підтримують обмеження або припинення економічних відносин із Росією, а 29% виступають за їх розширення (або не скорочення).

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко запровадив рішення РНБО, згідно з яким розширено список фізичних і юридичних осіб РФ, щодо яких введено санкції. У розширений список увійшли 1228 фізичних і 468 юридичних осіб. Зокрема в Україні заборонено доступ до соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники», а також до Mail.ru і «Яндексу».

P.S. Дослідження проводили 22-31 травня. Під час нього опитали 3000 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Похибка дослідження не перевищує 1,8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук