Мер Львова заявив про потребу введення в місті надзвичайного стану

З деяких сміттєвих контейнерів у Львові сміття не вивозять уже місяць

Міський голова Львова Андрій Садовий у щотижневому відеозверненні прокоментував ситуацію, що склалась в місті з вивезенням та захороненням сміття. Зараз у Львові більше 25% контейнерних майданчиків переповнені. Полігон у Донецькій області, який приймав ТПВ зі Львова, відмовився від співпраці через тиск з боку державних структур.

«Вкотре мушу інформувати громаду про виникнення передумов для надзвичайної ситуації в місті. Останніми тижнями ми зіткнулись з системною відмовою полігонів приймати сміття зі Львова. Спочатку нам закрили доступ на полігони у Львівській області, згодом – всі інші області без винятку. Останнє місце, з яким львівський перевізник мав підписану угоду – був приватний полігон в місті Покровську Донецької області. У п’ятницю зранку власник полігону повідомив нас, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур», - сказав Садовий.

За його словами, місто в черговий раз опинилось в умовах повної сміттєвої блокади. На сьогодні понад 25% контейнерних майданчиків є переповнені кількатижневою нормою відходів.

«Я прошу зняти блокаду і зараз. Мова не про політичні рейтинги – мова йде про життя і здоров’я простих людей. У Львові живуть далеко не лише прихильники «Самопомочі» і не потрібно карати всіх львів’ян через те, що комусь не подобається позиція партії, яку я очолюю. Попри те, що я сподіваюсь на здоровий глузд в державних очільників, я вже дав доручення готуватись до функціонування міста в умовах надзвичайної екологічної ситуації. Прошу слідкувати за повідомленнями на цю тему», - додав Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук