Мешканці Почаєва скаржаться на Лавру УПЦ (МП) через використання хімікатів

Служителі Лаври проводять обробки садів, після яких у містян погіршується здоров'я

Жителі міста поскаржилися до міської ради на церковників

Служителів Почаївської Лаври УПЦ (МП) на Тернопільщині підозрюють у використанні отруйних речовин під час обробки садових дерев. Після проведення сільськогосподарських робіт у мешканців прилеглих до саду будинків погіршилося здоров’я, повідомляє 0352 ua.

Жителі Почаєва звернулися до міської ради із скаргою на використання шкідливих хімічних речовин при обробці садових дерев на ділянці по вулиці Кременецькій.

У зверненні йдеться, що з початком весняно-польових робіт у жителів прилеглих до ділянки будинків різко погіршився стан здоров’я, через що вони були змушені звертатися до лікувальних закладів. При огляді у лікарів причиною погіршення стану здоров’я та самопочуття неодноразово вказувався вплив шкідливих хімічних речовин, які використовуються для обробки рослин.

Як встановила міська рада, орендує та обробляє згадану земельну ділянку площею близько 8,5 га Свято-Успенська Почаївська Лавра.

Згодом на сесії міськради було створено тимчасову слідчу комісію. На першому засіданні комісія вирішила звернутися до компетентних органів щодо перевірки на наявність та можливе використання заборонених та шкідливих хімікатів, пише Погляд.

На другому засіданні, яке має відбутися відкрито і з залученням сторони-ініціатора розслідування, представників орендаря та представників компетентних органів, планують спільно обговорити шляхи вирішення проблеми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук