Межі репортажу і репортаж за межами: як писати про інші країни та інших людей, – майстер-клас польської репортажистки Касі Квятковської-Москалевич

У конференц-залі філософсько-богословського факультету Українського католицького університету за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а.

Анонси28 листопада 2016940

Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки програми mymedia.org.ua запрошує на майстер-клас польської журналістки та письменниці Катажини Квятковської-Москалевич. Тема зустрічі – «Межі репортажу і репортаж за межами: як писати про інші країни та інших людей». Також гостя представить свою книжку Zabić smoka. Ukraińskie rewolucje («Вбити дракона. Українські революції»). Вхід вільний.

Кася (Катажина) Квятковська-Москалевич понад десять років пише репортажі про Росію, Білорусь та Україну. Навчалась у Познані, Варшаві, Мінську, Харкові та Москві. 2011 року отримала нагороду Amnesty International «Перо надії». 2016 у видавництві Czarne вийшла її книжка репортажів про Україну, яку Школа журналістики Українського католицького університету планує випустити в перекладі Андрія Бондаря.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук