Миколаївська ОДА заплатить понад ₴2 млн за своє просування в інтернеті

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації уклало договір на 2 млн. 192 тис.. грн з «Південноукраїнським медіа холдингом» на просування в соціальних мережах та інтернет-ресурсах, повідомив ресурс ІншеТВ з посиланням на інформацію системи електронних держзакупівель ProZorro.

Тендер був проведений в дуже стислі терміни: конкурс оголосили 30 березня, а вже 5 травня укладено договір з переможцем.

У торгах брали участь тільки два претенденти: ФОП Петренко Іван Миколайович і ТОВ «Південноукраїнський медіа холдинг». Під час аукціону переможець знизив ціну з 2 млн. 469 тис. грн. до 2 млн. 192 тис. 550 грн. Таким чином, економія від очікуваної ціни склала 257 тис. грн.

В рамках договору переможець торгів зобов’язується забезпечити поширення інформації про актуальні питання соціально-економічного та суспільно-політичного життя області на загальноукраїнських інтернет-ресурсах і в пабліках соціальних мереж Facebook і YouTube (цільова аудиторія - жителі Миколаївської області). Для цього виконавець зобов’язується розмістити 576 інформаційних повідомлень на сайтах УНІАН, Укрінформ, Українські новини, Інтерфакс-Україна та 218 повідомлень в соцмережах Facebook і Youtube.

Ціна розміщення одного повідомлення на загальноукраїнських ресурсах становить 2800 грн, а ціна одного повідомлення в соцмережах Facebook і YouTube — 2659,41 грн.

ТОВ «Південноукраїнський медіа холдинг» зареєстровано в Херсоні, його директором є відомий в цьому місті громадський діяч і головний редактор інтернет-ресурсу «Херсонські вісті» Ігор Трубаєв. Засновник фірми — Олег Соломін, який проживає, за даними ЄДР, в Донецьку.

За даними Zакупівлі2.0, для ТОВ «Південноукраїнський медіа холдинг» це перший договір, укладений в сфері держзакупівель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук