Міліція взялася за головного «люстратора» України

Активіст ініціативи «Воля» Єгор Соболєв, якого Рада Майдану уповноважила провести люстрацію, отримав запрошення від старшого слідчого з особливо важливих справ київської міліції прибути у відділ для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактами погроз суддям Верховного суду і захоплення будівлі Верховного суду.

Про це голова Люстраційного комітету написав у Facebook.

«Держава нарешті оцінила мої зусилля в очищенні судів. Старший слідчий з особливо важливих справ київської міліції Плюшкін прислав мені мейл: «"Прошу прибути для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактами погрози суддям Верховного суду та захоплення будівлі Верховного суду», — процитував Соболєв текст повістки.

Активіст вважає, що у повістці йдеться про квітневу зустріч «смотрящіх за судовою системою від Віктора Януковича» з членами комітету.

«Тоді в них вистачило нахабства зібратися на так званий «з'їзд суддів» з метою перепризначити себе на посади. Ми їх переконали розійтися, а потім звільнили законом. Ще тодішній голова АП Сергій Пашинський пообіцяв мені кримінальну справу і порадив шукати адвоката. Що тут скажеш? Молодець, дотримав слова», — написав Соболєв.

Активіст, однак, наголосив, що що не має наміру прибувати у відділок міліції для проведення слідчих дій, поки йому не передадуть повістку в установленому законом порядку.

Соболєв також порадив слідчим зайнятися «справді особливо важливими справами».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук