Мінагрополітики назвало країни для експорту української аграрної продукції у 2017 році

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 січня 201711891
Мінагрополітики назвало країни для експорту української аграрної продукції у 2017 році
Зокрема до Індонезії українські аграрії можуть поставляти пшеницю, яблука, цибулю, часник, черешню, картоплю, моркву, кукурудзу тощо

Україна збільшила перелік сільгосптоварів, які експортуються до Індонезії та інших країн. Перелік товарних позицій для експорту до 16 видів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольства.

Як зазначається, сьогодні українські сільгоспвиробники можуть поставляти в цю країну пшеницю, яблука, цибулю, часник, черешню, картоплю, моркву, кукурудзу, кукурудзяну муку, ячмінь, овес, жито, житнє борошно, сорго, сою і горох.

Впродовж минулого року Держспоживслужба провела ряд необхідних заходів щодо доступу української продукції в Китай, Йорданію, Сербію, Єгипет, Японію, Канаду, Сінгапур, Корею, В'єтнам, Малайзію, Індію, США, країни ЄС. Наприклад, у рамках співпраці з КНР було розширено перелік експортерів молочних продуктів, а також подані заявки на відкриття ринку для м'яса птиці і яловичини.

Також триває розробка пропозицій проекту Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту соняшникової шроту з України в Китай. На розгляді у китайської сторони знаходяться аналітичні інформаційні матеріали для проведення аналізу фітосанітарного ризику таких культур, як рапс, пшениця, сорго, соєвий шрот, жом буряковий.

З метою можливості імпорту української продукції до В’єтнаму, Малайзії, Індонезії та Індії були надіслані аналітичні інформаційні матеріали для проведення аналізу фітосанітарного ризику щодо яблук та лохини.

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2017 року право експорту на ринки Європейського Союзу мають 277 українських підприємств, із них 97 – підприємства, які виробляють харчову продукцію, решта – продукцію нетваринного походження. У 2016 році це право вибороли 18 українських підприємств харчової продукції (2 – виробники м’яса птиці, 5 – рибопродукції, 5 – молочної продукції, 1 виробник колагенових оболонок і 5 виробників (заготовачів) равликів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук