Мінфін підійшов до формування місцевих бюджетів за принципом "Грошей не дамо. Рятуйтеся самі"

13 січня 20093140

На думку мера Івано-Франківська, Віктора Анушкевичуса, підхід Міністерства фінансів України до формування місцевих бюджетів збережений за принципом "Грошей не дамо, рятуйтеся самі". Якщо б на розвиток культури міста передбачити ту суму, яку пропонує Кабмін, каже мер, "тоді б довелося розпустити всі муніципальні колективи, а за ними - бібліотечну систему, музичні та художні школи міста". Така ж ситуація збережена і у підході до охорони здоров’я. За показниками, які доводить Міністерство економіки, одна доба перебування хворого у лікарні оцінюється у 44 коп разом із харчуванням та медикаментами. Про це повідомив власкор ZAXID.NET в Івано-Франківську.

Водночас, міський голова зауважив, що рівень інфляції в Україні за рік зріс на 30%, тоді як Кабмін передбачив зростання обсягів фінансування на рівні 6,6%. Також, Уряд держави не виконав обіцянку щодо фінансування позашкільної освіти. Відтак, 4 мільйони гривень для утримання дитсадків, лягло на плечі органів місцевого самоврядування.

"Загалом, - стверджує Віктор Анушкевичус, - найважче було формувати дохідну частину бюджету, оскільки нині дати точні прогнози щодо ситуації на ринку енергоносіїв, майже неможливо".

У бюджеті Івано-Франківська на наступний рік коригування на оплату енергоносіїв зроблені у бік збільшення. В середньому, їх підняли на 10%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук