Міністерство юстиції зняло арешт із рахунків «Суспільного»

Суспільний мовник розпочинає роботу із погашення своїх боргів

Виконавча служба Міністерства юстиції зняла арешт із комерційних рахунків НСТУ, які були заблоковані понад три місяці через борги. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Суспільного».

Тепер суспільний мовник розпочинає погашення своїх боргів із власного бюджету. За словами голови правління НСТУ Зураба Аласанії, компанія сподівається повністю погасити борг перед акціонерним товариством «Євроньюз» за 10 днів

«Я сподіваюся, впродовж десяти днів ми закриємо борг, що дасть нам можливість знову працювати з грантовими проектами і виплатити зарплати позаштатним працівникам», - сказав він.

За словами Аласанії, після того як Євроньюз відкликав провадження, державний Укргазбанк може вільно проводити операції з коштами з бюджету НСТУ, призначеними для погашення боргу.

Нагадаємо, що на рахунки «Суспільного» наприканцці лютого наклали арешт, після чого роботу каналу було заблоковано.

18 лютого Міністерство юстиції України відкрило виконавче провадження щодо стягнення із «Суспільного» боргу в сумі 10 млн євро судового збору на користь акціонерного товариства «Євроньюз».

Згодом з бюджету припинили виділяти кошти на оплату ліцензійних платежів за договором про створення українськомовної версії «Євроньюз», що й спричинило появу боргу та відповідний судовий процес.

Суспільний мовник отримав цей борг у спадок як правонаступник усіх прав та обов’язків колишньої державної Національної телекомпанії України, яка припинила свою діяльність.

25 квітня Кабінет міністрів України розблокував рахунки Суспільного, прийнявши постанову, що вносить зміни до порядку використання державних коштів, передбачених на фінансування «Національної суспільної телерадіокомпанії України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук