Міністр агрополітики назвав ключові перешкоди для української продукції на ринку ЄС

ЕкономікаРоман Ганкевич, 25 жовтня 20163000
Міністр агрополітики назвав ключові перешкоди для української продукції на ринку ЄС

Суттєвою перешкодою для виходу усієї української продукції на ринки Євросоюзу є її висока конкурентоспроможність. Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий, повідомила «Інтерфакс-Україна».

«Наша продукція в Європі занадто конкурентоспроможна. Вартість її виробництва низька, і Європа ставить максимум бар'єрів, щоб її туди не пустити. Там, де нам вдається їх посунути, - ми це робимо, але є опір», - зауважив він.

За словами міністра, українська молочна продукція вже потроху з'являється на європейських ринках. «Нехай це почалося з сухого молока, але справа йде. Є ніші, які не заповнені. Наприклад, мед. На 6 тис. тонн збільшено квоти», - додав Кутовий.

За його словами, ще один бар'єр - це сертифікація українських продуктів. «Тут нам треба працювати, але це теж регуляторний механізм, який Європа використовує для зменшення обсягів продукції, яка може потрапити на її ринки», - сказав він.

Однак, на думку Кутового, угода про ЗВТ з Європою допомогла компенсувати втрату російського ринку і відкрила нові перспективи для України.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року Росія припинила дію договору про ЗВТ з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук