Міська рада добиватиметься облаштування скверу на пр. Червоної Калини, 109

СуспільствоІрина Знась, 9 серпня 20143950

Департамент містобудування Львівської міської ради підтримуватиме позицію мешканців щодо облаштування скверу на пр. Червоної Калини, 109. Поро це під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради 8 серпня зазначив заступник міського голови Олег Синютка.

Під час звіту директор департаменту містобудування міськради Андрій Павлів зазначив, що Львівською міською радою було розроблено проект ухвали щодо виключення МАФів з пр. Червоної Калини, 109. Опісля його було включено в порядок денний пленарного засідання сесії, проте депутати перенесли розгляд питання.

Начальник департаменту містобудування зазначив, що ЛМР стоїть на позиції облаштування на цій ділянці скверу. Відтак, вже підготовлено висновок про законні підстави та можливість зробити це на території перед школою №98.

Водночас Олег Синютка доручив Андрію Павліву зустрітись з мешканцями пр. Червоної Калини, та розповісти про ситуацію, що склалась.

«Люди не мають думати, що їхнє питання залишили поза увагою. Якщо ми не можемо самостійно вплинути на депутатський корпус у вирішенні цього питання, то вони мають долучитись», – зазначив Синютка.

Зазначимо, що суперечки про використання ділянки за арресою пр. Червоної Калини, 109 тривають вже давно. Раніше там планували збудувати чотириповерховий офісний центр. Однак 10 липня виконавчий комітет Львівської міської ради після протестів мешканців мікрорайону проти забудови скасував наказ директора департаменту містобудування ЛМР від 2013 року, яким було затверджено необхідні умови та обмеження на проектування та будівництво чотириповерхового офісного центру на пр. Червоної Клини, 109 у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук