Міжнародна консалтингова компанія PwC відкриє у Львові офіс на 350 робочих місць

ЕкономікаЮлія Поліковська, 1 листопада 201726090
Міжнародна консалтингова компанія PwC відкриє у Львові офіс на 350 робочих місць
У Львові відкриють третій в центрально-східній Європі центр компанії PricewaterhouseCoopers

Міжнародна консалтингова компанія PricewaterhouseCoopers на початку 2018 року відкриє у Львові центр надання послуг, у якому працюватимуть 350 працівників. У центрі виконуватимуть широкий спектр завдань для аудиторських, податкових та консультаційних проектів PwC в Центральній і Східній Європі. Про це заявив керуючий партнер консалтингової компанії PwC в Україні Річард Поллард під час зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою у середу, 1 листопада.

«Відкриття центру надання послуг у Львові – ключовий елемент нашої стратегії розвитку не тільки в Україні, але і в Центральній і Східній Європі. Місце для відкриття центру було вибране після ретельного аналізу. Львів відповідає всім нашим очікуванням: доступ до високоосвічених місцевих кадрів, зручне розташування, відкрите ділове середовище, значні можливості для інновацій, не кажучи вже про підвищення ролі України в регіональному бізнес співтоваристві», – повідомив Річард Поллард.

Своєю чергою голова ЛОДА Олег Синютка зазначив: «Львівщина – лідер за результатами проведення ЗНО-2017. Окрім того, Львів представлений як один із центрів IT-бізнесу і це одна із стратегій Львівщини, що відкриває великі перспективи».

«Надзвичайно важливим є те, що Львівщина у конкурентній боротьбі за інвестора перемогла п’ять країн сусідів і відкриття цього офісу саме на Львівщині стане ще одним потужним аргументом для ілюстрації того, що вести бізнес на Львівщині подекуди комфортніше та перспективніше ніж навіть в сусідніх країнах», – прокоментував начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Наразі компанія вибирає офіс для розміщення центру у Львові із кількох запропонованих варіантів.

До слова, у середу, 1 листопада, у Ратуші відбулася зустріч керуючого партнера консалтингової компанії PwC в Україні Річарда Полларда з міським головою Львова Андрієм Садовим. На зустрічі обговорили намір компанії щодо відкриття Центру надання послуг, у якому зможе працювати понад 350 працівників. Він стане першим у місті центром надання професійних послуг найвищої якості.

У прес-службі PwC Україна зазначили, що набір працівників почнеться відразу після оголошення про відкриття центру. Компанія планує найняти щонайменше 350 осіб, які матимуть відмінні умови праці, а також унікальні освітні та кар'єрні можливості.

Зазначимо, PwC є лідером на ринку консалтингових послуг у сфері центрів спільного обслуговування і аутсорсингу бізнес-процесів у Центральній і Східній Європі. В Україні PwC працює із 1993 року. Крім головного офісу у Києві, діють також два регіональні представництва у Львові та Дніпрі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук