Особлива молодь прикрасила саморобними іграшками ялинку Львівської ратуші

Робити оздоби допомагали військові з Канади та Польщі

Головні новини Львова 21.12Оксана Сенишин, 21 грудня 2018, 14:34 432 0

Люди з особливими потребами оздобили ялинку Ратуші у Львові. Чотири міські спільноти, які опікуються людьми з неповносправністю ‒ а це і молодь з ДЦП, розумовими відхиленнями, зі синдромом Дауна ‒ принесли до мерії прикраси ручної роботи. Вихованці «Лярш-Ковчегу», реабілітаційного центру «Джерело», благодійного фонду «Карітас» та спільноти «Крок за кроком» виготовляли їх впродовж місяця. Декому навіть допомагали військові з Канади та Польщі.

Отож від кожного кола друзів ‒ по два десятки найгарніших прикрас. Оздоблювали ялинку під спільні колядки. І так вона простоїть в Ратуші до Йордана. Щодня її іграшки зможуть побачити тисячі відвідувачів.

«В мене класний настрій. Суперовий! В нас всі «друзі» робили іграшки. А я їх малював», ‒ розповів 39-річний вихованець спільноти «Лярш-Ковчег» Василь.

фото прес-служби ЛМР

«Бажаю всім на Новий рік, щоб були здорові! Щасливі і здорові!», ‒ побажала 20-річна вихованиця спільноти «Крок за кроком» Софія.

«Головне, що ми зараз є всі вкупі. Разом! А оскільки в кожному з нас є маленьке світло, то коли ми разом перебуваємо, це світло збільшується. І воно розгоряється і розходиться по всіх куточках. І в наші сім’ї, і в наші родини, і по цілій Україні!», ‒ підсумувала дружина мера міста Львова Катерина Садова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук