Московська фірма з третьої спроби намагається підірвати 16-поверхівку у Севастополі

Московська фірма з третьої спроби намагається підірвати 16-поверхівку у Севастополі

У Севастополі за рішенням місцевої прокуратури намагаються знести недобудовану 16-поверхівку. У п'ятницю, 26 грудня, пролунало вже два вибухи. Будинок нахилився, осів, але не падає. Планується третій вибух, повідомляє УНІАН з посиланням на місцеві ЗМІ.

Передбачалося, що після першого вибуху будівля завалиться, але цього не сталося – обвалилися тільки нижні п'ять поверхів, будинок осів і нахилився. Пил накрив район мису Кришталевий. Менш, ніж за півтори години стався другий вибух, також безрезультатно.

У народі висотку вже прозвали севастопольською Пізанською вежею.

В інтернет-обговореннях невдалого підриву севастопольці жартують, що будівлю ще можна полагодити, якщо обмотати її синьою ізострічкою і докласти подорожник. Пропонують також для завершення операції обв'язати будівлю тросом і смикати трактором. «І це ще шпалери не поклеїли!» - зауважив один з учасників дискусії.

Район поки оточений. Операцію проводила московська фірма «Альфа Экспедишн Демайнинг», що спеціалізується на послугах у сфері ведення вибухових робіт при валці будівель і споруд. Напередодні операції всі жителі району були евакуйовані.

Як пише Крим.Реалії, 11 травня 2014 року виконувач обов'язків «губернатора» Севастополя Сергій Меняйло підписав розпорядження №90 «Про знесення об'єкта незавершеного будівництва за адресою: вул. Капітанська, 12».

Як сказано в розпорядженні, згідно з довідкою від 18 квітня 2014 року, поданою прокуратурою Севастополя за результатами перевірки додержання вимог містобудівного та земельного законодавства при будівництві об'єкта по вул. Капітанська, 12, виконання робіт на об'єкті проведено з грубими порушеннями чинного законодавства, вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, проектних рішень, умов і обмежень забудови земельних ділянок.

У зв'язку з тим, що допущені при будівництві порушення загрожують життю і здоров'ю громадян, об'єкт незавершеного будівництва за адресою: вул. Капітанська, 12 наказано знести.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук