Москва замінює місцевих держслужбовців у Криму на чиновників з різних областей Росії

Російська окупаційна влада активно підтримує заселення Криму жителями різних регіонів Росії і замінює місцевих державних та муніципальних службовців на чиновників з різних регіонів РФ, йдеться в статті експертів проекту «Майдан закордонних справ» для газети «Дзеркало тижня. Україна».

«Колонізації» півострова сприяє мілітаризація Криму, яка означає збільшення на території півострова не тільки кількості військових, які є переважно контрактниками, а не призовниками, але і членів їхніх сімей, зазначили експерти.

«По-друге, активно використовується заміна кадрів: кримських державних і муніципальних службовців, незважаючи на лояльність, яку вони демонстрували до окупації та окупантів, системно і масово замінюють на чиновників з різних областей РФ, переважно з депресивних регіонів європейської частини Росії, зокрема північних, а також із віддалених міст Сибіру. З перших днів і впродовж усіх трьох років окупації Росія, спрямовуючи персонал із Москви та інших регіонів, продовжує методично формувати в Криму й Севастополі свій репресивний та управлінський апарат: силові структури, контрольні органи, “наглядачів” в органах республіканської і муніципальної влади окупованої території», – йдеться в статті.

Автори стверджують, що згідно з оцінками, отриманими на підставі аналізу публічної і інсайдерської інформації, частка посадовців, присланих з РФ, у підрозділах федеральних відомств РФ в Криму, підпорядкованих безпосередньо Москві, досягає 70%, а в місцевих відомствах, підпорядкованих Сімферополю, – 50%.

«Серед тенденцій, що простежувалися у 2016 р., – заміщення місцевих кадрів приїжджими стало проявлятися у сферах освіти та охорони здоров’я. Це відбувається внаслідок звільнення кримських фахівців через занижені рівні зарплат і підвищені бюрократичні вимоги до паперової звітності», – вказали експерти.

Крім цього, в Крим переселяються пенсіонери з північних регіонів РФ та представники російського кримінального світу.

«За офіційними даними органів статистики РФ, на 1 жовтня 2016 р. абсолютний приріст населення в Криму внаслідок міграції з регіонів РФ в 2014–2016 рр. становив 151тис. 651 особу. Темп приросту населення Севастополя за рахунок міграції з регіонів РФ за період окупації до чисельності на 1 січня 2014 р. становить безпрецедентні 14,36%. Темп приросту населення Криму без Севастополя за рахунок міграції з регіонів РФ за період окупації до чисельності на 1 січня 2014 р. становить 4,9%», – зазначають фахівці.

Вони також повідомили, що збройні сили Росії на окупованому півострові зараз налічують 60 тис. військовослужбовців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук