Мусульмани створили криптовалюту, яка відповідає законам шаріату

Кожен токен GOLDX забезпечений одним грамом золота

СвітРоман Ганкевич, 21 лютого 20181
Мусульмани створили криптовалюту, яка відповідає законам шаріату
фото Payment Week
Ісламський фінансовий ринок у 2016 році сягнув $1,6 трлн

Криптовалюта GOLDX, розроблена фірмою HelloGold з Південно-Східної Азії, отримала першу в світі сертифікацію відповідності шаріату. Про це пише Payment Week.

Як зазначається GOLDX, сертифікована Наглядовою радою шаріату Amanie Advisors і є першим в світі повнофункціональним токеном Ethereum ERC20, забезпеченим на 99,99% золотом інвестиційного рівня. Завдяки перевіреним власникам та прозорості випуску GOLDX пройшла сумісну з шаріатом сертифікацію.

Генеральний директор і співзасновник HelloGold Робін Лі заявив, що пройшовши вперше в світі сертифікацію відповідності шаріату для GOLDX, його компанія відкрила двері більш ніж мільярду мусульман для доступу до нового фінансового продукту.

Також він додав, що ісламський фінансовий ринок постійно зростає (у 2016 році він досяг $1,9 трлн) та залучає цікавість немусульманських країн. «Ми надаємо звичайним людям можливість купувати фізичне золото інвестиційного рівня в нашому мобільному додатку. Тепер HelloGold може перейти на наступний рівень, залучаючи золото на криптовалютний ринок», - пояснив Робін Лі.

За його словами, на відміну від більшості криптовалюти, яка не забезпечена цінними металами, GOLDX підтримується фізичним розподіленим золотом інвестиційного рівня. «Кожен токен GOLDX забезпечений одним грамом золота, який застрахований, а HelloGold гарантує, що токени GOLDX видаються тільки при наявності відповідного обсягу золота, і ця інформація відкрита», - додав він.

Експерти фінансового ринку вважають, що GOLDX може стати стабільним цифровим токеном на тлі більш динамічних незабезпечених криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum чи Ripple.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук