МВС і Microsoft підписали меморандум щодо кібербезпеки

СуспільствоОксана Руда, 1 квітня 20153690

У середу, 1квітня, Міністерство внутрішніх справ України і корпорація Microsoft підписали меморандум про взаєморозуміння, який закріплює взаємну зацікавленість у співпраці в галузі захисту даних, інформаційної та кібербезпеки, повідомляє Урядовий портал.

Заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тигран Авакян зазначив, що співпраця зі світовим лідером дозволить МВС ефективно протистояти сучасним викликам і загрозам у кіберпросторі.

«Співпраця зі світовим лідером дозволить міністерству налагодити ефективну систему захисту від кіберзагроз та оперативного реагування на атаки», – наголосив Авакян.

За словами віце-президента корпорації Microsoft у країнах Центральної та Східної Європи Дона Грентема, для Microsoft питання захисту даних є надзвичайно важливим. Корпорація вже більше 20 років співпрацює з європейськими урядами, державними установами та бізнесом, а також ділиться власним досвідом. Це допомагає відповідати на локальні виклики і сприяти економічному розвитку.

«Водночас ми постійно розвиваємо наші технології, щоб уряди могли будувати свої рішення в умовах довіри. Переконаний, що співпраця з Міністерством внутрішніх справ це важливий крок на шляху до створення ефективного захисту державної інформації», – сказав Грентем.

Сторони зазначають, що підписаний меморандум стане фундаментом для підписання подальших угод, у рамках яких МВС і фахівці Microsoft спільно працюватимуть над посиленням кібербезпеки відомства.

 Зокрема, компанія готова надавати інформпідтримку та консультації фахівцям МВС щодо своїх продуктів і сервісів Microsoft. Крім того, представники Microsoft готові надавати допомогу правоохоронцям у процесі ідентифікації та боротьби із загрозами інформаційній безпеці.

Сторони також обговорили перспективи розширення співпраці в рамках програми операційної та технічної підтримки найвищого класу Microsoft Premier Support, а також підписання міністерством угоди про співпрацю з питань безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук