МВС оприлюднило список претендентів на посаду глави Нацполіції України

МВС оприлюднило список претендентів на посаду глави Нацполіції України
фото МВС
Трійку фіналістів повинні визначити не пізніше 15 лютого

Міністерство внутрішніх справ опублікувало список із 64 кандидатів, які подали документи для участі у конкурсі на посаду голови Національної поліції.

Як зазначається, відбір претендентів проводиться Консультативною відбірковою комісією, створення якої не передбачається законодавством, а є ініціативою міністра Арсена Авакова. До складу комісії входять незалежні міжнародні та національні експерти. Для міністра внутрішніх справ при визначенні кандидата на посаду керівника Національної поліції України та формуванні пропозиції прем'єр-міністру України рішення комісії носять рекомендаційний характер.

У списку претендентів згадуються між іншим голова поліції Києва Андрій Крищенко, керівник ГУНП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін, начальник департаменту карного розшуку НПУ Сергій Князєв, виконувач обов'язків голови Нацполіції Вадим Троян, начальники ГУ Нацполіції у Житомирській і Чернігівській областях - В'ячеслав Печененко та Едуард Альохін, заступник начальника управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Орест Михайлецький, заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв.

Процедура відбору складатиметься з наступних етапів:

1-й етап - Вивчення поданих претендентами документів на відповідність базовим вимогам конкурсу.
2-й етап - Претенденти, які відповідають базовим вимогам конкурсу, проходять тестування.
3-й етап - За результатами розгляду резюме, мотиваційних листів та результатів тестування, комісія шляхом голосування запрошує претендентів для співбесіди.
4-й етап - Проведення співбесід.
5-й етап - Претенденти, які успішно пройшли попередній етап, не пізніше ніж у триденний строк після оголошення результатів 4 етапу повинні надати повний пакет документів, передбачений Законом України «Про Національну поліцію».

За результатами п'яти етапів конкурсу комісія голосуванням визначить не більше трьох фінальних претендентів. У разі виникнення спірних питань, вона може запропонувати претендентам додаткову перевірку. Список фінальних претендентів має бути сформований і переданий на розгляд міністрові внутрішніх справ у якомога коротший термін, але не пізніше 15 лютого 2017 року.

Нагадаємо, всього на конкурс було подано 64 заявки. Конкурс було оголошено 15 грудня міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук