На безпеку суддів витратять 50 мільйонів гривень

Зустріч з консультативною місією ЄС (КМЄС) по питанні безпеки в судах України

У бюджеті 2017 року закладено 50 мільйонів гривень на забезпечення безпеки у судах України. Про це заявила керівниця департаменту з питань судоустрою та статусу суддів Головного департаменту правової політики АП України Ольга Кравченко, передає «Громадське радіо».

Під час зустрічі із консультативною місією ЄС (КМЄС) по питанні безпеки в судах України вона також зазначила, що такої суми недостатньо для повноцінної охорони.

«В цьому році в проекті бюджету на 2017 рік закладена невеличка сума, це близько 50 мільйонів гривень, яка фактично не дозволяє в повному обсязі та повноцінно творити у 2017 році таку велику службу, яка забезпечить охорону кожного суду, кожного судді і навіть члена його родини», — зазначила Ольга Кравченко.

Нагадаємо, 2 червня 2016 року парламент прийняв закон «Про судоустрій та статус суддів», що передбачає створення «Служби безпеки судів» до 1 січня 2018 року. До цього часу за безпеку судів відповідатиме Національна поліція України та Національна Гвардія.

За словами голови КМЄС Кятутіса Ланчінскаса безпека у судах – одна із головних етапів реформування сектору безпеки. «Є розроблені 12 чи 13 планів дій. Є розроблені стратегії разом із європейськими експертами. Перший крок зроблений: прийнятий закон і змінена конституція. Тому більше немає ніяких перешкод, і тільки треба всі ці документи втілювати у життя», - заявив Ланчінскас.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук