На даху львівської спеціалізованої школи встановили сонячний колектор

Упродовж чотирьох днів на базі львівської спеціалізованої школи «Надія» відбувався тренінг зі встановлення та використання сонячного колектора для нагріву води. Сьогодні, 27 червня, його встановили на даху. Це подарунок школі для використання в дитячій їдальні.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Зауважується, що фахівці «Екоклубу» з м. Рівне, які чотири дні у школі «Надія» проводили тренінги для охочих навчитись складати демонстраційний сонячний колектор, використали недорогу високоефективну модель сонячного колектора, яку нескладно побудувати з доступних на місцевих ринках матеріалів і яку можна використовувати увесь рік, навіть у суворі зими.

Тренінг охопив виготовлення абсорбера та рами колектора, перевірку зварювання, фарбування, виготовлення бака-акумулятора, утеплення колектора та бака, виготовлення опорної конструкції, практичну вправу з проектування сонячної системи для нагріву води, завершення робіт зі встановлення сонячної системи для нагріву води, її запуск та презентацію, рекомендації від тренерів та оцінку зробленого.

«Встановлений сьогодні колектор буде обігрівати у нас одну частину санвузлів. Це санвузол, який ми цього року переробляємо для дітей з особливими освітніми потребами. У нас навчається така категорія дітей. Ми прорахували, що буде велика користь і економія», – розповіла директор школи «Надія» Ірина Хміль.

Заступник начальника управління освіти Оксана Росипська зазначила, що школа «Надія» – не єдиний навчальний заклад Львова, де проводять подібні заходи з енергоефективності. Як приклад наведено, зокрема, навчально-виховний комплекс «Садок-школа «Один, два, три» та СЗШ №77, «Школу-гімназію «Сихівська», дошкільні навчальні заклади №129 (вул. Є. Коновальця, 79), №169 (вул. Тернопільська, 12), №84 (вул. Зубрівська, 30).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук