На Київщині провели випробування нового бронетранспортера

На Київщині провели випробування нового бронетранспортера
Бронетранспортер БТР-3ДА демонструє високу маневреність

У с. Княжичі Київської області провели перші випробування нового українського бронетранспортера БТР-3ДА на ґрунтовій дорозі. Відео з випробувань виклали у YouTube.

Бронетранспортер БТР-3ДА швидший та маневреніший за попередників, у нього покращений бронезахист екіпажу, він має оптико-електронний модуль з телевізійним та тепловізійним каналами. Завдяки цьому з'явилася можливість вести вогонь вночі. Додатковий енергоагрегат дозволяє управляти бойовим модулем без використання основної силової установки.

У першій половині 2016 року ДП «Київський бронетанковий завод» випустило перші два модернізовані БТР-3ДА. Ці бронетранспортери оснастили чотиритактним 6-циліндровим дизельним двигуном. У квітні 2016 року були завершені полігонні випробування створеного на основі БТР-3ДА командного варіанту БТР-3К.

Завдяки встановленому на БТР-3ДА двигуну Deutz покращилися характеристики маневреності та прохідності модернізованої машини. БТР-3ДА здолав підйом на гору з кутом у 30 градусів, рів завширшки 2 м та перешкоду заввишки 0,7 м. До того ж при завантаженості у 16,5 тонн, доведеної до бойової маси, бронетранспортер БТР-3ДА розвинув максимальну швидкість по шосе 104 км/год

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук