На Львівщині горить гектар торфовищ

СуспільствоДар'я Буряченко, 26 листопада 20143100

Рятувальники ліквідовують займання торфу поблизу села Корчів Сокальського району Львівської області. 

За весь період займання, вогонь охопив значну територію, площею у 10,8 га. У понеділок рятувальникам вдалося ліквідувати горіння на площі 0,2 га, а ще близько гектара території потребують подальшого гасіння, інформує прес-служба ДСНС у Львівській області. 

Специфіка гасіння торф’яних пожеж вирізняється своєю довготривалістю через захоплення великих площ, високою стійкістю горіння і величезною кількістю диму, що утворюється. Особливістю гасіння торф’яних пожеж є необхідність подачі води безпосередньо в осередок горіння, який може перебувати на глибині декількох метрів.

Торф'яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілий грунт (прогар) людей і техніки. Торф повільно прогорає на всю глибину, яка може досягати 6-8 і більше метрів. Вигорілі місця небезпечні проваленням будинків, машин або людей. Навіть після ліквідації пожежі, тривалий час після вигоряння зберігається висока температура. Задушливий смог - на 90% результат горіння торфовищ, а не лісів. 

До складу смогу входить чадний газ, дрібні зважені частинки, бензол та інші продукти горіння, що можуть призвести до погіршення здоров’я громадян.

Найчастіше причиною виникнення торф’яних пожеж є людська необережність та злочинне недбальство. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук