На Львівщині створять 10 госпітальних округів

На Львівщині уже сформували проект карти госпітальних округів для лікарень І і ІІ рівня, який передбачає створення 10 таких округів. У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА запевняють, що це дозволить покращити доступність населення регіону до якісної медичної допомоги.

Госпітальні округи створюють в межах медичної реформи. Медзаклади поступово переорієнтовуватимуть на систему оплати за надані послуги. І Львівщину розглядатимуть як пілотний регіон.

В округах мають бути лікарні інтенсивного лікування, які повинні бути розміщені на відстані 60 км задля забезпечення громадян медичними послугами протягом однієї години.

Госпітальний округ – це об’єднання закладів охорони здоров’я, які надають вторинну медичну допомогу, до складу якого входять не менше однієї багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування І рівня (обслуговує від 120 тис. населення) або лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня (обслуговує щонайменше 200 тис.), а також інші заклади охорони здоров’я.

Центром госпітального округу може бути населений пункт, що географічно є найближчим до центру округу, де розташована багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Наразі не відомо, які саме міста на Львівщині будуть центрами госпітальних округів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук