На посаду головного люстратора України претендують 12 осіб

На посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України претендують 12 кандидатів, повідомила прес-служба міністерства.

Конкурс на заміщення цієї посади складається з трьох етапів і пройде у період з 17 по 19 січня.

Перший етап конкурсного відбору – письмове тестування відбудеться о 10:00 17 січня. Другий етап відбору (18 січня) – вирішення практичного завдання. 19 січня пройде третій етап відбору – співбесіда.

До списку кандидатів, що подали повний пакет документів, увійшли: Бондар Вадим Олегович, Дуброва Аліса Ігорівна, Єсик Тетяна Олександрівна, Ковалевська Любов Іванівна, Крупчак Назар Валерійович, Макаренко Дмитро Володимирович, Нагорний Сергій Сергійович, Самойленко Анна Василівна, Татарченко Олександр В’ячеславович, Чіковані Олександра Валеріївна, Шевченко Наталія В’ячеславівна і Яровий Віталій Володимирович.

«Задля забезпечення максимальної відкритості та прозорості конкурсу ми запрошуємо представників громадських організацій та ЗМІ приєднатися як спостерігачі до процесу відбору. Відбір буде проведено за принципами повної відкритості», – запевнили у Мін’юсті.

Як відомо, 6 грудня Мін'юст оголосив проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації.

Перед цим у Міністерстві юстиції склалася конфліктна ситуація навколо департаменту з питань люстрації, коли заступниця міністра Ганна Онищенко заблокувала призначення 23-річної Анни Калинчук на посаду т. в. о. голови департаменту.

Онищенко мотивувала це тим, що кандидатура Калинчук викликала «суттєвий негативний резонанс у ЗМІ та суспільстві».

У свою чергу Калинчук зазначала, що її призначення т.в.о. було погоджено відкритою процедурою та схвалено колективом департаменту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук