На проспекті Чорновола у Львові демонтують незаконний МАФ

На власника наклали два штрафи

СуспільствоОрися Шиян, 4 грудня 201929020
МАФ "розрісся" з малого кіоску до будівлі на 120 м на самій зупинці громадського транспорту

На проспекті Чорновола у Львові незаконно будують МАФ. Власники не отримали ані дозволу на будівництво, ані погодили проекту. Більше того, розміри споруди, яка розташована на самій зупинці громадського транспорту, перевищують допустимі норми. Власника зобов’яжуть знести незаконну будову, а інспекція ДАБК накладе штраф.

Як повідомляє міська рада, сьогодні, 4 грудня, на місце незаконної будови на проспекті Чорновола, 57 виїхала комісія. Робіт у свято не застали, власник не з’явився теж. Місце спорудження МАФа без жодних дозвільних документів на ділянці у понад 120 м2 оглянули представники районної адміністрації, Інспекції ДАБК у м. Львів, управління архітектури та заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Міська Інспекція ДАБК двічі наклала штраф: перший — за відсутність дозволів на роботи, другий — за відсутність проєкту, за яким ведуться роботи (оскільки роботи веде фізична особа — то розмір штрафу був 850 грн і 8 тис. грн відповідно); порушення полягає ще у й тому, що згідно з документами з перспективної схеми розміщення МАФів, розмір МАФу має бути 56 м. Натомість встановлена конструкція вже має розмір понад 120 м», — пояснив Андрій Москаленко.

За його словами, представники власника будови — Західуніверсал плюс — не з’явилися на виїзну нараду. Також на місці не застали робітників, оскільки сьогодні релігійне свято. Якщо роботи продовжаться далі, інспекція ДАБІ знову накладе штраф за відсутність дозволу.

Міське управління архітектури розпочало процедуру виключення цього об’єкту зі схеми МАФів. А власнику висунули вимогу демонтажу незаконної конструкції та огорожі.

«З’явилась попередня інформація, що нібито за цим об’єктом можуть оформити право власності як за об’єктом нерухомості. Щоб цього не сталось — пишу про це публічно. Можливо навіть трохи наперед. Згідно із законом та здоровим глуздом Львівська міська рада буде вчиняти всіх для цього необхідних заходів», — написав у фейсбуці Андрій Москаленко.

За інформацією Opendatabot, ТОВ «Західуніверсал Плюс» займається роздрібною торгівлею тютюновими виробами. Власником є Сняданко Володимир Іванович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук