На Рясному у Львові може з’явитися ще один сквер

СуспільствоЮлія Лавришин, 14 вересня 20166890
Зелена зона на вул. Біберовича може офіційно стати сквером

Зелена зона між вул. Біберовича та вул. Ожиновою на Рясному може офіційно стати сквером. У середу, 14 вересня, постійна депутатська комісія екології та природокористування Львівської міської ради вирішила підтримати ініціативу мешканців Рясного та рекомендувала міськраді облаштувати сквер на цій ділянці.

Зелена зона площею 0,07 га між вул. Біберовича та вул. Ожиновою ухвалою Львівської міської ради від 19 березня 2015 року була внесена до переліку ділянок, що підлягають продажу під забудову об'єктами промисловості.

«Оскільки район Рясне доволі густо забудований і в ньому мало зелених зон, то ця територія є чи не єдиним місцем відпочинку для мешканців тамтешніх будинків, – пояснила депутат Львівської міської ради Ірина Оршак. – Від так люди проти, аби це місце, яке на разі не має статусу скверу, продали під будь-яку забудову. Тож поки ця земля є непродана, люди зібрали підписи та звернулись до міськради з проханням вилучити цю землю із ухвали, згідно з якою вона підлягає продажу, змінити цільове призначення ділянки та зареєструвати там сквер».

За словами Ірини Оршак, мешканці готові власними силами облаштувати сквер.

Також місцева активістка Юлія Єфімова розробила та подала на громадський бюджет проект, в якому вона пропонує облаштувати на цій території місце для вигулу та дресирування собак.

«Я добре знаю той район – там справді дуже мало зелених зон. Якщо забудують ще і цю територію, то місцеві мешканці взагалі не матимуть де відпочивати. Тому я, як голова комісії та депутат від цього округу, не можу не підтримати ці ініціативи місцевих мешканців», – додала Ірина Оршак.

Постійна депутатська комісія екології та природокористування доручила начальнику управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Сергієві Коровайнику розробити проект ухвали про зміну цільового призначення цієї ділянки та надання їй статусу скверу. Подальшу долю зеленої зони мають вирішити депутати Львівської міської ради на одній з найближчих сесій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук