На сесії Львівської міськради вирішуватимуть, що роботи з проїздом пільговиків у маршрутках

На сесії Львівської міськради вирішуватимуть, що роботи з проїздом пільговиків у маршрутках
фото ZAXID.NET
На вул. Пасічній стоять всі автобуси, які не вийшли на маршрути

Вирішити питання щодо перевезення пільговиків у міських маршрутних автобусах мають під час засідання сесії Львівської міськради, яке відбудеться 15 вересня. Таке рішення ухвалили під час наради за участю представників міськради, автотранспортних підприємств та перевізників-страйкарів у середу, 31 серпня.

На засідання сесії запросять керівництво п’яти львівських автотранспортних підприємств – комунального АТП-1 та приватних АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх БМ», – перевізників-страйкарів та громадські організації пільговиків.

До цього часу робоча група при львівській мерії та інженерна депутатська комісія міськради мають напрацювати різні варіанти виходу із ситуації, що склалася з пільговими перевезеннями.

Зараз же перевізники пропонують різні варіанти: обмежити кількість пільгових місць у великих автобусах до восьми, а в маленьких – до чотирьох; обмежити час безкоштовного проїзду для пільговиків; запровадити два види автобусів – загальні, у яких зможуть їздити пільговики, та експрес-маршрути, за проїзд у яких платитимуть усі пасажири; запровадити адресну компенсацію замість безкоштовного проїзду для пільговиків тощо.

До засідання сесії юристи міськради мають з’ясувати, які із вимог перевізників можна виконати, не порушуючи законодавства. Утім, уже зараз начальниця юридичного управління Гелена Пайонкевич наголошує, що обмежити час пільгового проїзду або кількість пільгових місць у законний спосіб неможливо.

Разом з тим, заступник міського голови Львова Віктор Пушкарьов закликав страйкарів не страйкувати до проведення сесії міськради і повернутися на маршрути.

Нагадаємо, 30 серпня частина водіїв, з якими львівські АТП мають договори про оренду автобусів, не вийшли на маршрути і висунули вимоги міськраді. Причиною страйку вони називають те, що не отримують компенсацію за перевезення пільговиків.  

Під час наради у міського голови було вирішено створити робочу групу, яка напрацює варіанти виходу із ситуації.

Станом на 31 серпня на вул. Пасічній зібрались близько 120 автобусів, які не виходять на маршрути. Водії та приватні перевізники погрожують змінити методи протесту і проїхати колонами маршруток через центр міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук