На шляху до Zero Waste: бізнес та громадськість об'єднались для запуску інформаційної кампанії

«Світ без відходів» – глобальна стратегія Компанії «Кока-Кола» – стартує в Україні з інформаційної кампанії

На шляху до Zero Waste: бізнес та громадськість об'єднались для запуску інформаційної кампанії

Головними героями є кумедні Робот Зеро, Русалка Марина, Голуб Роберт, Павучиха Поліна та Черв’як Леонід. Історія народилась в рамках спільного проекту з Klitschko Foundation за підтримки гранту Фундації Кока-Кола.

Минулого року Компанія «Кока-Кола» оголосила про свою амбітну стратегію «Світ без відходів». Мета ініціативи – стати до 2030 року компанією, яка збирає та віддає на вторинну переробку стільки ж упаковки скільки випускає – 100%.

Зараз, для того, щоб досягти поставленої мети, «Кока-Кола» працює над розробками дизайну щоб до 2030 року створити упаковку на 50% з переробних матеріалів.

В свою чергу, українськими проектами глобальної стратегії Компанії Кока-Кола «Світ без відходів» є:

  • Zero Waste School від Klitschko Foundation;
  • Zero Waste Верховина від громадської організації «Україна без сміття»;
  • «Поселення ZERO відходів», що впроваджується неурядовою організацією Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги;
  • «Пілотний проект з роздільного збирання твердих побутових відходів у м. Вишгород», який втілюється «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та 4-ма іншими компаніями під егідою Української Пакувально-Екологічної Коаліції (УкрПЕК).

«Компанія «Кока-Кола Україна» докладає усіх зусиль до реалізації глобальної стратегії «Світ без відходів». Лише у співпраці з партнерами, які допомагають реалізовувати в Україні проекти з відповідального управління відходами, ми з кожним днем все більше наближаємось до мети та робимо світ чистішим», – наголосив генеральний директор Компанії «Кока-Кола Україна» Камран Іскандаров.

Зміна поведінки починається з освіти. А тому Klitschko Foundation в рамках проекту Zero Waste School першим використав нову айдентику інформаційної кампанії з п’ятьма кумедними героями, які закликають та надихають будувати світ без відходів. Айдентику розробила українська ілюстраторка Анна Сарвіра, а блогерка Татуся Бо написала повчальні історії за участі цих п’яти героїв.

«Ми ініціювали інформаційну кампанію, щоб розпочати екологічні зміни у школах, адже тут зароджується майбутня культура громади, формуються моделі поведінки, які будуть визначати подальше її життя. Минулого року 50 шкіл України почали сортувати відходи і втілили освітні проекти у своїх громадах, щоб передати знання іншим. Ми сподіваємося, ця нова айдентика та її симпатичні герої допоможуть учасникам проекту Zero Waste School надихати інших ідеями роздільного збирання та переробки відходів і залучати більше людей до цього», – зазначила директор Klitschko Foundation Аліна Носенко.

Презентація інформаційної кампанії відбулася 14 березня у Києві, у щойно відкритому «Хабі на Володимирській, 43». Крім знайомства з екологічними ініціативами, підтриманими Кока-Кола та їхніми планами на майбутнє, учасники отримали чимало цікавого досвіду поводження з відходами: пройшли через «Сортувальний лабіринт», компостували органічні відходи і спробували себе у upcycling, познайомились з «еко-шпаргалкою» та пройшли «еко-екзамен».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук