На впорядкування львівських кладовищ витратять понад ₴2 млн

На капітальний ремонт доріг на території трьох кладовищах витратять близько 2,2 млн грн

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради 10 квітня провів у системі публічних закупівель Prozzoro три аукціони щодо послуг, необхідних для упорядкування міських кладовищ. Загальна їх вартість – понад 2 млн грн.

Зокрема, в аукціоні щодо послуги з прибирання кладовищ із стартовою ціною 588 325 грн змагалося чотири учасники. Найдешевшою виявилася пропозиція ТОВ «С-Март Сервіс» – 419 900. Переможець очікує рішення замовника щодо укладення угоди.

Відповідно до технічних вимог, підрядник має забезпечити підмітання доріжок, розчищення їх від снігу та косіння трави на узбіччях на території Янівського, Голосківського, Сихівського кладовищ, та кладовищ на Білогорщі, вул. Тракт Глинянський, Топольна, Варшавській, Чижевського, Майданній. Ці послуги він надаватиме до кінця 2018 року.

В аукціоні щодо послуги з видалення сухостійних, хворих і аварійних дерев на територій львівських кладовищ зі стартовою ціною 876 000 грн змагалися троє учасників. Найдешевшою виявилася пропозиція ТОВ «Деревій» – 699 000 грн. Підприємство очікує рішення замовника щодо укладення угоди.

Також відбувся аукціон щодо вибору опертора вивезення побутових відходів із львівських кладовищ. В аукціоні зі стартовою ціною 1 014 000 грн взяли участь три компанії. Найдешевшою виявилася пропозиція КП «Львівспецкомунтранс», – 939 500 грн. Підприємство очікує на укладення угоди. Відповідно до технічних вимог, перевізник має вивезти упродовж року з кладовищ 746 тон відходів.

Окрім цього, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради оголосив закупівлі щодо капітального ремонту доріг біля трьох полів на Сихівському цвинтарі зі стартовою ціною 300 940 грн, 10 полів на Голосківському цвинтарі зі стартовою ціною 1 366 896 грн та 16 полів на Янівському цвинтарі зі стартовою ціною 592 709 грн. Відповідні аукціони заплановані на 13 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук