На вул. Чайковського у центрі Львова відкрили новий молодіжний центр

У центрі є кухня і зали для проведення нарад та івентів

На вул. Чайковського у центрі Львова відкрили новий молодіжний центр
фото ЛМР
Загальна площа центру становить 360 м2

У суботу, 25 січня, у центрі Львова на вул. Чайковського, 31 відбулось офіційне відкриття молодіжного центру «МолоДвіж». Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, цей центр стане новим осередком для молоді Львова та розвитку міста. Захід відвідав і міський голова Андрій Садовий.

Загальна площа центру становить 360 м2: тут працюватиме кухня, гардероб, великий зал для нарад, великий зал для івентів, кімнати для воркшопів, офіс, санвузли і технічні приміщення. З приміщення можна буде вийти у внутрішній дворик, де незабаром облаштують громадський простір. Загалом приміщення одночасно може вміщати в себе понад 150 людей.

Фото Львівської міськради

«Ми для себе прийняли внутрішнє рішення – щоб у кожному районі міста ми відкрили такі молодіжні центри, і буде ще один великий центральний. Щоб молоді люди мали можливість себе проявити, повчитись, це має бути домівка молодих людей. Подяка усім, хто сьогодні приїхав, а також всім молодим людям, які сьогодні прийшли, і тим, хто створювава цей центр», – сказав Андрій Садовий.

Будівельні роботи з облаштування центру тривали 10 місяців, на них витратили 1,5 млн грн.

«Якщо говорити про функціонал цього центру, то можна розділити його на простір і контент. Як простір ми приймаємо людей, різні організації, активну молодь, щоб вони могли тут безкоштовно проводити заходи, дозвілля, розважались та, водночас, змістовно проводили свій час. Якщо говорити про контентну складову, то ми вже півроку як функціонуємо і за цей час провели 7 досить масштабних заходів спільно з нашими партнерами з ЮНІСЕФ, з Міністерства. Нашою найбільшою ціллю на сьогодні є здобуття титулу Молодіжної столиці Європи», – додав Олег Малець, директор центру.

На урочистому відкритті центру відбулося перерізання стрічки, презентація центру, панельна дискусія з наглядовою радою, презентація програми U-Report Ukraine за участю її амбасадора, лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

Центр зміг відкритись та запрацювати за підтримки молодіжного середовища міста, громадських організацій, міжнародних організацій, зокрема ЮНІСЕФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук