На Яворівському полігоні відбулося виїзне засідання Військового комітету НАТО

Військовий комітет НАТО запевнив Україну в своїй підтримці

Головні новини Львова 19.04Юрій Герун, 19 квітня 2018, 19:14 820 1

На полігон у Яворові, що на Львівщині, прибули генерали НАТО. У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки провели виїзне засідання Військового комітету НАТО у форматі з Україною. За часів незалежності подія такого масштабу відбулася вдруге.

Від Північноатлантичного альянсу головував генерал Петр Павел, українську сторону представляв головнокомандувач Збройних сил Віктор Муженко. Також завітали майже 70 представників країн НАТО.

Україна демонструвала, як впроваджує реформу Збройних сил до 2020 року. Зокрема, йшлося про розбудову українських сил спеціальних операцій та формування професійного сержантського корпусу, який має стати стержнем оновленої армії. Ще однією темою переговорів стала участь України в операціях із підтримання миру та безпеки під проводом НАТО.

Незважаючи на протистояння російській агресії на Сході, на сьогодні Україна залишається єдиною державою-партнером НАТО, яка бере участь у більшості військових операцій Північноатлантичного альянсу. Не оминули і питання війни з Росією.

«Ми провели спільно з Україною 200 заходів, сотні інструкторів та радників щоденно надають практичну і дорадчу допомогу. Це приклад дієвої підтримки альянсом прагнень України і якщо ви поглянете на політичний, дипломатичний та військовий рівні, то зрозумієте, що ми робимо усе можливе, аби стримати агресію Росії», – зазначив Голова військового комітету НАТО Петер Павел.

Нагадаємо, виїзне засідання Військового комітету НАТО розпочалося у Львові на території Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного 18 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук