На Закарпатті СЕС призупинила діяльність двох таборів

27 липня 20117930

На Закарпатті головні державні санітарні лікарі відповідних адміністративних територій припинили експлуатацію 2 закладів оздоровлення та відпочинку дітей - наметове містечко та табір відпочинку з денним перебуванням. Одну справу передано до прокуратури.

Про це повідомили у прес-службі МОЗ України.

На виконання доручення Міністра охорони здоров'я України державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України 26 липня перевірила 182 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. У 40 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 21,9 % від загальної кількості перевірених закладів.

За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 40 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 16 працівників закладів, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Також фахівці держсанепідслужби перевірили 95 підприємств з виробництва та постачання харчових продуктів, з яких на 22 виявлено порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 22 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Призупинено функціонування 2 підприємств-постачальників харчових продуктів (м. Севастополь - ТОВ "Фаетон", Житомирська область - підрозділ ЗАТ "Галичина").

У зв'язку з усуненням виявлених порушень, винесено рішення про відновлення діяльності 3 закладів оздоровлення та відпочинку (Івано-Франківська область  - ЛОК "Верховина", Житомирська область  - оздоровчі заклади "Благодать", "Пролісок") та 1 підприємства-постачальника харчових продуктів (м. Севастополь).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук