На Закарпатті суд конфіскував два вагони з лісом, який везли до ЄС

На Закарпатті суд конфіскував два вагони з лісом, який везли до ЄС
Ужгородський суд конфіскував два вагони з лісом, який везли до ЄС

Ужгородський міський районний суд ухвалив рішення про конфіскацію двох вагонів з лісом, забороненим для експорту до ЄС. Про це вчора, 30 липня, повідомив на своїй сторінці глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

«Суд розглянув перший протокол про порушення митних правил українськими експортерами, які відправляють ліс у країни ЄС через Закарпатську область», - зазначив він.

Як зазначається, мова йде про ДП «Бережанське лісове господарство» (м.Бережани, Тернопільської області).

«У митній декларації було вказано, що експортер відправляє на деревообробне підприємство у Словаччину 2 вагони паливної деревини (колоди дуба, бука, граба, ясеня, берести, берези та червоного дуба довжиною від 2 до 4 метрів). Загальний об’єм товару – 1150 кубометрів, а вага – 1000 тонн», - повідомив Москаль і додав, що у процесі зважування виявилося, що деревини у вагонах менше від заявленої на 3,6 тонн.

«Крім того, експертиза встановила, що частина задекларованої деревини насправді є не паливною, а технологічною, яка заборонена для експорту», - зазначив глава ОДА.

Суд наклав штраф на державне підприємство у розмірі 100% вартості товару і конфіскував обидва вагони з деревиною в дохід держави.

«Найближчим часом суд розгляне ще 92 протоколи про порушення митних правил, складені щодо решти вагонів із лісом, який держлісгоспи з усієї України намагалися вивезти через Закарпаття в ЄС», - заявив Москаль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук