На зупинках встановлюють графіки руху транспорту

Таблиці для пунктуальності

Головні новини за 20 червняНовини Львова, 20 червня 2012, 22:28 644 0

У місті на зупинках громадського транспорту розпочали встановлювати графіки руху. Таблиці, де вказані інтервали між приїздом автобусів наразі розмістили на одному маршруті - 3А.

Далі в управлінні транспорту хочуть поширити нововведення. Чи користуються львів’яни таблицями, і чи дотримуються водії встановленого часу дивіться далі у сюжеті.

Такі таблиці вже є на сімнадцяти зупинках. Встановити треба ще чотири. У них з точністю до хвилини вказали час, коли має приїздити автобус. Окремий графік для буднів та вихідних днів. Розробляли, пояснюють в управлінні транспорту, аналізуючи європейський досвід.

Платили за таблиці перевізники. Одна коштує сотню гривень. На комунальному АТП, яке обслуговує маршрут три А запевняють, що роблять це задля зручності пасажирів, хоча чітке виконання графіку обіцяють лише вкінці літа.

За умовами графіку інтервал між автобусами не повинен перевищувати семи хвилин. Водії запевняють, що вимог дотримуються, щоправда свої корективи вносять міські дороги.

А от львів’яни у чітке виконання вказаного часу не вірять. Тому й за розробленими графіками не слідкують.

В управлінні транспорту обіцяють до кінця тижня обладнати графіками зупинки на 5 маршрутах. Якщо експеримент буде вдалим - подумають над подальшим його поширенням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук