Накипіло

Всі хочуть грошей і щоб держава їх утримувала, таких цінних і неперевершених

Марина Данилюк-Ярмолаєва
Журналіст, письменниця

Інші блоги автора

Педагоги з липовими вченими званнями хочуть наукових пенсій.

Шахтарі хочуть держпідтримки галузі.

А моя мама дванадцять років має дрібне фермерство і нічого не просить. При цьому зорати сотку землі вартує від 30 гривень.

З окупацією Донбасу у мешканців Сумщини зменшиться прибуткова справа -- вирощувати картоплю на продаж Донеччині. Отрута, зерно, органіка і міндобрива теж на порядок здорожчали.

А закупівельні ціни на молоко піднімали ще на зорі прем'єрства Азарова. Але коровок ніхто не продає, навпаки, в провінції це член сім'ї і таке ж святе створіння, як в Індії. І мама не плаче, і ще такі дрібні фермери не плачуть, хоча їм ніхто не платить спецпенсії.

І результати праці фермера лежать на полиці в супермаркеті, а не такі ефемерні, як труд університетської радянської чупакабри.

PS. Тим не менше, фермери намагаються працювати без дотацій. Мені бува приємно зайти в Еколавку, де продавчиня показує, яку нову круту продукцію зробили наші люди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Yu Gresko 6 травня 2015, 12:18

  "Науковцям" повернули попередні пільгові пенсії. За рахунок фермерів та інших, хто своєю працею щось реально творить для держави. З іншого боку - перестарки дармоїди-академіки, всяка псевдонаукова братія, яка своєю працею не заробила і на собачу будку. Але живуть у розкошах. До їх праці діють совкові стандарти, а ми вже давно в капіталізмі. Практично, жоден наш ВУЗ не входить в 1000 світових. процвітає хабарництво і дармоїдство. З іншого боку, якщо хтось дійсно щось творить наукове на сучасному рівні, то у нього нема проблнм з матеріальними статками. Власне, як і всюли в розвинених країнах.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук