Наступного тижня Львів перетвориться у літературну столицю України

18 вересня у місті розпочнеться PEN-конгрес

СуспільствоОльга Гринько, 15 вересня 20173090

У понеділок, 18 вересня, у Львові розпочнеться Міжнародний PEN-конгрес.

«Із понеділка, після завершення Форуму видавців, місто порине в іншу подію світового інтелектуального значення. У Львові, вперше в Україні, пройде світовий PEN-конгрес, на який з’їжджаються літератори з цілого світу. Щороку ця подія відбувається в різних країнах і колись у нас з’явилась ідея запросити PEN-конгрес до Львова. Було багато переговорів, багато праці організаторів і ось ця мрія здійснилась. Наше місто з понеділка стане світовою літературною столицею», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 83-й Міжнародний конгрес PEN у Львові відбудеться з 17 до 24 вересня.

PEN-Клуб – одна з найстаріших організацій, яка бореться за права людини. Членами цього об'єднання є письменники, журналісти, історики, видавці, перекладачі з усього світу. За 83 роки діяльності PEN-Клуб уперше приїде в Україну.

У межах Конгресу відбуватимуться закриті засідання. Утім готують і кілька відкритих акцій. Передовсім, це будуть зустрічі з нобелівськими лауреатами, зокрема зі Світланою Алексієвич із Білорусі.

А ще покажуть театральну постановку першої частини п'єси Олега Сенцова «Номери» на честь усіх ув'язнених митців.

Нагадаємо, до неділі, 17 вересня, у Львові триває 24-ий Форум видавців. У четвер назвали найкращі книги цьогорічного Форуму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук