Невідомі в Ужгороді розсилають фейк про зміну процедури голосування

Фейки надходять ужгородцям в SMS та Viber

До окружної виборчої комісії №68 Ужгорода Закарпатської області зверталися виборці із претензіями, що їм приходять SMS-повідомлення та повідомлення у Viber про те, що згідно із новими правилами, ставити позначку у бюлетені потрібно не за того кандидата, якого підтримує виборець, а поруч із прізвищем того кандидата, якого не підтримує, повідомила громадянська мережа ОПОРА.

Як повідомив юрист ОВК №68 Олександра Волосянського, в неділю до обіду до них звернулися близько 10 виборців із такою проблемою. Члени ОВК намагалися роз’яснити виборцям, що процедура голосування не змінилася, і голосувати потрібно так, як і раніше.

Як відомо, відповідно до частини 6 статті 76 закону «Про вибори президента», у виборчому бюлетені для голосування виборець робить позначку «плюс» (+) або іншу, що засвідчує його волевиявлення, у квадраті напроти прізвища кандидата на пост президента України, за якого він голосує. Виборець може голосувати лише за одного кандидата.

Нагадаємо, в неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур виборів президента. Все про його перебіг ми зібрали у своїй онлайн-трансляції, яка регулярно оновлюється.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук